Personal LIM

PERSONAL DIDACTIC

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Butnaru Livia Mihaela

Profesor

 

 

 

 

Alimentaţie publică

Cazacu Elena

Profesor

Chimu Oana

Profesor

Condurat Nicoleta

Maistru Instructor

Dascălu Georgeta

Maistru Instructor

Dima Laura

Profesor

Munteanu Angelica

Maistru Instructor

Surleac Cristina

Profesor

Vasiliu Elena

Maistru Instructor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Hosofschi Oana Caterina

Profesor- Director Adjunct

 

 

Biologie

Andriescu Anca  Mariana

Profesor

Iftimie Ana-Maria

Profesor

Purice Ionel

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Alistar Monica Veronica

Profesor

Chimie

Balan Anca Irena

Profesor

Roșu Anișoara

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Ailincăi Anca

Profesor

 

Consiliere psihopedagogică

Popa Daniela

Profesor

Nicoară Cristina Maria

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Gologan Florin

Profesor

 

 

Construcţii, instalaţii şi lucrări publice

Machidon Desdemona

Profesor

Ogrinji Vasile

Maistru Instructor

Păpătoiu Adriana

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Roman Mariana Cerasela

Profesor

Discipline tehnologice

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Averescu Jeny Nicoleta

Profesor

Economie

Diaconu Daniela Nela

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Dăniciuc Gabriel

Profesor

 

Educaţie fizică

 

Petrea Florin Gheorghe

Profesor

Sîrbu Alexandru

Profesor

Vieru Luiza

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Roşu Ghiorghe

Profesor

Educaţie muzicală

Crăciun Siulviu Iulian

Profesor

Educaţie plastică şi artistică

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Carare Ramona Alexandra

Maistru Instructor

 

Estetica şi igiena corpului omenesc

Gache Gabriela

Maistru Instructor

Grigoraş Gabriela

Profesor

Stavăr Aurora

Maistru Instructor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Badea Ileana Camelia

Profesor

Fizică

Mocanu Zîna Violeta

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Baciu Marius Iulian

Profesor

 

Geografie

Negară Lăcrămioara

Profesor

Pavel Marieta

Profesor

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Dămoc Tereza

Maistru Instructor

 

 

Industrie alimentară

 

 

Frunză Maria

Maistru Instructor

Nechifor Sebastian Florin

Profesor

Rotaru Raluca

Maistru Instructor

Stoian Gabriela

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Lisevici Ovidiu Costel

Profesor-Director

 

Istorie

Damian Ana

Profesor

Nechita Andreea

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Băbuşanu Emanuela Camelia

Profesor

 

 

Limba engleză

Burghelea Mihaela Cristina

Profesor

Neacşu Mădălina

Profesor

Niţică Valeriu

Profesor

Păun Loredana Maria

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Birda Ana-Maria

Profesor

 

Limba franceză

Curelaru Aurelia

Profesor

Sava Camelia Nicoleta

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Ganea Crăiţa

Profesor

Limba latină

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Mustaţă Elena

Profesor-Director Adjunct

 

 

 

 

Limba şi literatura română

Chirica Anca

Profesor

Dorofte Mihaela Loredana

Profesor

Oatu Luminiţa Elena

Profesor

Rotaru Silvia

Profesor

Toma Lorena Teodora

Profesor

Toma Pavel

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Moga Monica

Profesor

Logică,filosofie, psihologie

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Bărbuţă Elena

Profesor

 

 

Matematică

Hăulică Loredana

Profesor

Lupaşcu Olimpia

Profesor

Stoleru Adina

Profesor

Tăbuşcă Dumitru

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Bojian Eugen Corneliu

Maistru instructor

 

Mecanică

Enachi Constantin

Maistru Instructor

Gospodin Eduard Dumitru

Profesor

Trufia Sorinel

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Bîrlădeanu Nadia

Profesor

Religie

Cristea Daniela

Profesor

 

 

Numele Şi Prenumele

Funcţia

Catedra

Robu Maria

Profesor

T.I.C.

Toma Marinela

Profesor

 

 

 

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

 

  1.  

Balan – Iacob Viorica

Admin.Financiar

  1.  

Balan Ioan

Admin.Financiar

  1.  

Iacob Mădălina

Admin.Financiar

  1.  

Matei Liviu

Admin.Patrimoniu

  1.  

Dughie Iulian Cristinel

Informatician

  1.  

Moga Ion

Informatician

  1.  

Aileni Adriana

Laborant

  1.  

Dăniciuc Alina Rodica

Laborant

  1.  

Bodescu Vasile

Pedagog

  1.  

Păun Ilarian

Pedagog

  1.  

Păun Iustin

Pedagog

  1.  

Bălţăteanu Daniela

Secretar

  1.  

Cîmpianu Cristian

Secretar

  1.  

Pintilie Nicoleta

Secretar

  1.  

Cotârci Camelia

Supraveg.Noapte

  1.  

Enachi Violeta

Tehnician/Casier

 

 

PERSONAL NEDIDACTIC

 

  1.  

Enache Florin

Bucătar

  1.  

Stroe Elena

Bucătar

  1.  

Ţîrţărău Vasilca

Bucătar

  1.  

Boicu Mihai

Electrician

  1.  

Dascălu Marian

Fochist

  1.  

Nechita Marinel

Fochist

  1.  

Rădvan Ioan

Fochist

  1.  

Sîrghe Adrian

Fochist

  1.  

Calinciuc Victoria

Ingrijitor

  1.  

Florea Domnica

Ingrijitor

  1.  

Focşa Mariana

Ingrijitor

  1.  

Leancă Maria

Ingrijitor

  1.  

Negură Marinica

Ingrijitor

  1.  

Scutaru Maricica

Ingrijitor

  1.  

Ţibireac Cătălina

Ingrijitor

  1.  

Diaconu Petru

Muncitor

  1.  

Vechiu Florin

Muncitor

  1.  

Dărescu Iulian

Paznic

  1.  

Hurdugan Virgil

Paznic

  1.  

Oalariu Vasile

Paznic

  1.  

Tudusciuc Dorin

Paznic

  1.  

Udrea Maricel

Paznic

  1.  

Sîrghe Carmen

Spălătoreasă

  1.  

Mărdărescu Vasile

Tâmplar